İnşaat Temizliği

Şirketimizin hizmet verdiği alanlardan birisi de inşaat ve inşaat sonrası temizlik hizmetidir. İnşaat aşaması bitmiş ve kullanım aşamasına geçmiş bir binanın ine detaylı olarak temizliği ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla sağlıyoruz.

İnşaat temizliği departmanımız yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ve yaşamını geçireceği ortamı sağlamak amacıyla vereceğimiz temizlik hizmetlerimizden biri olarak kurulmuştur. Mutfak temizliğinden sorumlu personelimiz mutfakta bulunan dolapların iç ve dış temizliklerini yapar. Herhangi bir kalıntı varsa arındırılır. Bütün bu işlemler bittikten sonra son olarak bütün elemanlarımız odaları ve zemini birer birer temizlerler ve işlerini bitirip size teslim ederler.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde bir binanın duvarlarını, merdivenleri, asansörleri ve demirleri de aynı şekilde kalıntı ve molozlardan arındırılarak  özel temizlik malzemeleriyle temizlenir. Binanız müşterilerinize teslim edilmeye hazır halde sunulur. Bütün bu hizmetlerimizi sunarken de bu konuda gereken özeni en yüksek düzeyde göstermekteyiz.

2018-07-19T06:27:45+00:00